Вільшанська громада

Кіровоградська область, Голованівський район

Містобудівна документація

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території частини кварталу по вул. Героїв Небесної Сотні,  55 та 55а  в селищі Вільшанка, Голованівського району Кіровоградської області ( в межах населеного пункту) з метою зміни цільового призначення земельної ділянки»

 

Містобудівна документація

______________________________________________________________________

 

Проект районного планування Вільшанського району

 

Рішення про актуалізацію проекту районного планування

 

 

Детальний план території для розміщення сонячної електростанції на території Сухоташлицької сільської ради (за межами населеного пункту)

 

Детальний план території для розміщення сонячної електростанції на території Вільшанської селищної ради площею 6,5 га

 

Детальний план окремої земельної ділянки під розташування

сонячної сонячної електростанції площею 21 га.

 

Генеральні плани населених пунктів району

 

1.    с. Добре
2.    с. Бузникувате
3.    с. Дорожинка
4.    с. Залізничне
5.    с. Калмазове
6.    с. Станкувате
7.    с. Добрянка
8.    с. Завітне
9.    с. Йосипівка
10.    с. Мала Вільшанка
11.    с. Вівсяники
12.    с. Сухий Ташлик
13.    с. Плоско-Забузьке
14.    с. Котовське
15.    с. Чистопілля
16.    смт Вільшанка

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

08 листопада 2019

ЗАЯВА

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації детального плану

окремої території для розміщення складу мінеральних добрив на території тракторної бригади №2,

на земельній ділянці, розташованій за адресою: смт Вільшанка, Вільшанський район,

Кіровоградська область за адресою: вул. Хутірська, 28.

На земельній ділянці площею 1,99896 га,

Вільшанської селищної ради, за межами населеного пункту

 

1. Замовник СЕО та виконавець

Замовником проекту містобудівної документації є Вільшанська селищна рада Кіровоградської області (26600, Кіровоградська область, Вільшанський район, смт Вільшанка, вул. Центральна, 15, тел/факс (050) 9-73-45, E-mail: [email protected]).

Виконавець – Фізична особа-підприємець Пенязь Тетяна Олексіївна, м. Кропивницький, вул. Гоголя, 84, кв.1. Код ЄДРПОУ 2312707284

2. Вид та основні цілі ДДП

Детальний план території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту Кіровоградська область, Вільшанський район, Вільшанська селищна рада, за межами населеного пункту для розміщення складу мінеральних добрив на території тракторної бригади №2, розробляється на підставі розпорядження голови райдержадміністрації від 01 лютого 2019 року № 28-р «Про надання дозволу ТОВ «Агропромислова компанія Аврора» на розроблення детального плану території земельної ділянки».

Детальний план є містобудівною документацією місцевого рівня, яка визначає функціональне призначення, параметри забудови земельної ділянки з метою розміщення об’єкту будівництва, формування принципів планувальної організації забудови, уточнення в більш крупному масштабі положень схеми планування території району, визначення планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, формування пропозицій щодо можливого розташування об’єкту складу мінеральних добрив на території тракторної бригади № 2 в межах однієї проектної території із дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства з метою залучення інвестицій згідно інтересів територіальної громади, заходів щодо реалізації містобудівної політики розвитку території району, згідно п.4.1. ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території»; визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

При розроблені детального плану враховуються Схема планування території Кіровоградської області, Схема проекту районного планування Вільшанського району, проектна документація, інформація земельного кадастру.

3. Те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів)

Відповідно до частини першої статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», здійснення оцінки впливу на довкілля є обов’язковим у процесі прийняття рішень про провадження планованої діяльності, визначеної частинами другою і третьою статті третьої. Така планована діяльність підлягає оцінці впливу на довкілля до прийняття рішення про провадження планованої діяльності.

Даний документ державного планування не передбачає реалізацію видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля, відповідно до статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

4. Ймовірні наслідки

Під час здійснення СЕО, варто оцінити ймовірні наслідки від об’єктів інфраструктури, що пропонується відповідно до детального плану території на здоров’я населення.

- для територій з природоохоронним статусом
Під час здійснення СЕО, варто оцінити ймовірні наслідки від об’єктів інфраструктури, що пропонується відповідно до детального плану території на територій з природоохоронним статусом.

- для довкілля, у тому числі для здоров’я населення – у складу відсутня СЗЗ у зв’язку з відсутністю випливу на природне навколишнє середовище

- для територій з природоохоронним статусом – відсутні відповідні території в межах розміщення складу;

 - транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення – відсутні;

Визначення основних екологічних проблем:

1. Атмосферне повітря:

- викиди забруднюючих речовин від автотранспорту, шумовий вплив

2. Водні ресурси:

- забруднення відсутні

3. Земельні ресурси:

- утворення будівельних та комунальних відходів

5. Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки;

Перевірка матеріалів Детального плану території, розділу «Охорона навколишнього природного середовища», на відповідність діючим нормативно-правовим документам у цій галузі;

Обсяг досліджень передбачається відповідно до ст.11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

Для розробки СЕО передбачається використовувати наступну інформацію: доповіді про стан довкілля, статистичну інформацію, дані моніторингу стану довкілля, оцінку впливу на довкілля планової діяльності та об’єкту, які можуть мати значний вплив на довкілля, пропозиції щодо зміни існуючого функціонального використання території.

6. Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування непередбачені.

7. Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Розділ "Охорона навколишнього природного середовища" у містобудівній документації повинен відповідати вимогам ст. 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

8. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, та строки їх подання

Протягом 15 діб з дня оприлюднення повідомлення на офіційному сайті уповноваженого органу, громадськість має право надати зауваження та пропозиції щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації - Внесення змін до детального плану окремої території для розміщення складу мінеральних добрив на території тракторної бригади № 2, на земельній ділянці, розташованій за адресою: Кіровоградська область, Вільшанський район, Вільшанська селищна рада, за межами населеного пункту.

Пропозиції та зауваження подаються до сектору регіонального розвитку, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства Вільшанської районної державної адміністрації Кіровоградської області в робочі дні за адресою: вул. Центральна, буд. 40, смт. Вільшанка, Вільшанський район, Кіровоградська область, 26600, тел. (05250) 9-74-41, 15 діб – до 22 листопада 2019 року.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь