Вільшанська громада

Кіровоградська область, Голованівський район

Голованівський районний сектор №4 Філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області

 

 

Начальник сектору

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контактні дані:

 

 

Кобізюк Ігор Сергійович,

підполковник внутрішньої служби

 

_______________________________________________________

поштова адреса: 

тел.: 05-250-9-79-48

електронна скринька: kr19@probation.gov.ua

 

Графік роботи:

понеділок – четвер: 09:00 – 18:00

п’ятниця: 09:00 – 16:45

обідня перерва: 13:00 – 13:45

вихідний: субота, неділя

 

Г Р А Ф І К
прийому громадян Голованівським районним сектором з питань пробації

 

Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Дні прийому

Начальник

 Кобізюк Ігор Сергійович

Щоп'ятниці

з 10 години

 

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

 • забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
 • надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
 • організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
 • пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
 • допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

 

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

 • особа, щодо якої складається досудова доповідь;
 • особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;
 • особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;
 • особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;
 • звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;

особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

 

ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

 • можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;
 • збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;
 • збереження роботи та житла;
 • позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю.

 

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

 • убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;
 • справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

 

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

 • зниження злочинності;
 • зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;
 • позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;
 • дотримання міжнародних стандартів.

 

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

 • Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).
 • Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.
 • Пенітенціарна пробація – це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

 

Додатково: Запрошуємо до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.

 

03 Червня, 2022 р., 13:40
01 червня 2022 року,  працівниками Голованівського районного сектору № 4 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській  області з особами, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі проведено бесіду профілактичного характеру «Шкідливий вплив наркотичних речовин на організм людини».
19 Травня, 2022 р., 10:02
18 травня,  на базі Вільшанського бюро безоплатної правової допомоги,  представником бюро Анастасією Повар спільно з провідним інспектором  Голованівського  районного сектору № 4  філії  «Центру пробації» в Кіровоградській  області Оксаною Степаненко було організовано правопросвітницький захід з підобліковими особами на тему «Права і свободи громадян в умовах воєнного стану».
15 Квітня, 2022 р., 14:01
              Одним із принципів надання безоплатної правової допомоги є її доступність для всіх осіб, які мають право на її отримання. Аби правом на безоплатну правову допомогу могли скористатись особи, які перебувають на обліку в уповноважених органах з питань пробації, створено консультаційні  пункти доступу до безоплатної правової допомоги.               Саме з цією метою, незважаючи на воєнний стан в країні,  працівниками Голованівського  районного сектору №4  філії  «Центру пробації» в Кіровоградській  області спільно з представником бюро правової допомоги Анастасією Повар,  днями відповідно до графіку роботи консультаційного пункту було організовано консультування осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.              Клієнтам пробації було роз’яснено законні шляхи вирішення різноманітних життєвих проблем та надано правові консультації з актуальних питань, які їх цікавили.                                                         Захід  відбувся відповідно до графіку роботи консультаційного  пункту доступу до безоплатної правової допомоги в приміщенні Голованівського районного сектору №4 філії  «Центру  пробації» в Кіровоградській  області.             Завдяки проведеній роботі, ми прагнемо зменшити рівень злочинності серед підоблікових, розширити їх правову свідомість та донести вагомість наслідків за скоєння протиправних діянь, щоб заздалегідь уникнути ситуацій, які можуть пагубно вплинути на життя кожного та суспільства в цілому», -  зазначив  начальник Голованівського  районного сектору  №4 Ігор Кобізюк.
18 Лютого, 2022 р., 11:15
Днями, під час чергової реєстрації засуджених, начальником Голованівського районного сектору №4 філії державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області підполковником внутрішньої служби Ігорем Кобізюком із засудженими проведено тематичний захід на тему : «Самоповага та самовпевненість».
19 Січня, 2022 р., 10:17
            17 січня 2022 року  в приміщення СПД №1 (смт.Вільшанка) відбулась  робоча зустріч  начальника Голованівського районного сектору №4  філії державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області  підполковника внутрішньої служби  Ігоря  Кобізюка та начальника  СПД №1 смт. Вільшанка Голованівського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області  капітана поліції  Володимира Вільчинського.
07 Грудня, 2021 р., 13:05
Днями, в рамках Всеукраїнської Кампанії «16 днів проти насильства»,  начальником  Голованівського районного сектору №4 філії Центру пробації в Кіровоградській області Ігорем Кобізюком  спільно із начальником Вільшанського бюро правової допомоги Анастасією Повар провели профілактичний захід серед клієнтів пробації на тему «Насильству немає виправдання!».
18 Листопада, 2021 р., 14:12
Днями,  працівниками Голованівського  районного сектору №4  філії Центру пробації в Кіровоградській області спільно з лікарем – наркологом КНП» Вільшанська лікарня» Олександром  Кудлюком, який також є волонтером пробації,  проведено профілактичний захід на тему «Алкоголь та його наслідки».               Алкоголь – це отрута, яка найбільше вражає головний мозок. Особливо згубно алкоголь діє на організм підлітка, в якого ще не завершився процес формування деяких відділів головного мозку, а також й інших важливих органів: серця, легень, шлунка, печінки, нирок.
18 Жовтня, 2021 р., 10:04
           Днями,  провідним інспектором Голованівського районного сектору №4 філії державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській  області Юлією Жебровською спільно з начальником Вільшанського бюро правової допомоги Анастасією Повар проведено правопросвітницький захід із засудженими на тему: “Способи захисту прав та свобод людини і громадянина”.
14 Вересня, 2021 р., 13:19
Днями, начальником Вільшанського бюро правової допомоги Анастасією Повар спільно з провідним інспектором Голованівського районного сектору №4  Юлією Жебровською  з учнями 11 класу Вільшанського  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів провели  інформаційний захід на тему: «Права дітей. Захист прав та інтересів дитини».
18 Серпня, 2021 р., 08:43
12 серпня, провідним інспектором Голованівського районного сектору №4 філії державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Юлією Жебровською проведено робочу зустріч з волонтером пробації Олександром Кудлюком, який в свій час виявив бажання бути волонтером пробації та відігравати досить важливу роль у житті суспільства, особливо в житті тих, хто вступив в конфлікт з законом.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь