Вільшанська громада

Кіровоградська область, Голованівський район

Голованівський районний сектор №4 Філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області

 

 

Начальник сектору

  

 

 

Контактні дані:

 

 

Кобізюк Ігор Сергійович

 

 

 

_______________________________________________________

поштова адреса: 

тел.: +380685325180

електронна скринька: [email protected]

 

Графік роботи:

понеділок – четвер: 09:00 – 18:00

п’ятниця: 09:00 – 16:45

обідня перерва: 13:00 – 13:45

вихідний: субота, неділя

 

Г Р А Ф І К
прийому громадян Голованівським районним сектором з питань пробації

 

Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Дні прийому

Начальник

 Кобізюк Ігор Сергійович

Щоп'ятниці

з 10 години

 

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

 • забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
 • надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
 • організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
 • пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
 • допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

 

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

 • особа, щодо якої складається досудова доповідь;
 • особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;
 • особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;
 • особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;
 • звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;

особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

 

ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

 • можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;
 • збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;
 • збереження роботи та житла;
 • позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю.

 

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

 • убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;
 • справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

 

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

 • зниження злочинності;
 • зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;
 • позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;
 • дотримання міжнародних стандартів.

 

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

 • Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).
 • Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.
 • Пенітенціарна пробація – це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

 

Додатково: Запрошуємо до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.

 

22 Вересня, 2023 р., 08:16
Днями, під час проведення реєстрації із засудженими провідним інспектором Голованівського  районного сектору №4  Оксаною Степаненко було проведено профілактичний захід для суб’єкта пробації на тему: «Вплив антисоціального середовища на особистість».
17 Серпня, 2023 р., 13:41
З нагоди відзначення Дня Державного прапору України та 32-ї річниці Незалежності України, 17 серпня персоналом Голованівського районного сектору №4 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області спільно із завідувачем Служби у справах дітей Вільшанської селищної ради Наталією Ярутою було організовано візит неповнолітнього суб’єкта пробації до Вільшанської селищної Публічної бібліотеки, на базі якої проходила виставка на тему: «Становлення української державності». 
12 Липня, 2023 р., 13:18
              12 липня 2023 року провідним інспектором Голованівського  районного сектору № 4  філії Державної установи  «Центр пробації» в Кіровоградській  області Оксаною Степаненко спільно із заступником начальника Вільшанського відділу Голованівської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості  Оксаною Німеровською було проведено консультативну бесіду із підобліковими особами на тему «Пошук роботи в умовах військового стану».
23 Червня, 2023 р., 11:16
Днями, в приміщенні Голованівського районного сектору №4 філії Центру пробації в Кіровоградській області  з підобліковими особами було проведено просвітницьку лекцію  з нагоди  Дня Конституції України.
10 Травня, 2023 р., 16:04
Днями, в приміщенні Голованівського районного сектору №4 філії Центру пробації в Кіровоградській області  відбулась  робоча зустріч  начальника сектору   Ігоря  Кобізюка  та волонтера пробації лікаря нарколога - психіатра КНП «Вільшанська лікарня» Олександра Кудлюка.
18 Квітня, 2023 р., 13:47
Днями, начальник Голованівського  районного сектору № 4  філії  «Центру пробації» в Кіровоградській  області   Ігор Кобізюк провів робочу зустріч з працівниками СПД №1 (смт.Вільшанка) Голованівського РВП ГУНП в Кіровоградської області, а саме: начальником СПД капітаном поліції Володимиром Вільчинським та старшим дільничним офіцером поліції старший лейтенантом поліції Євгенієм Троянським.
13 Березня, 2023 р., 09:38
              Днями, персонал Голованівського  районного сектору № 4  філії  «Центру пробації» в Кіровоградській  області  долучився до відзначення Шевченківських  днів та  разом з суб’єктами пробації відвідали виставку на базі Вільшанської селищної Публічної бібліотеки, присвячену 209-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Присутні ознайомилися із сторінками життя Тараса Шевченка, добірками поезій, у яких Великий Кобзар оспівував первинні людські цінності: любов і вірність, материнську долю, дружбу, відданість рідній землі і народові – те, без чого неможливо уявити життя.
07 Лютого, 2023 р., 13:26
03 лютого 2023 року у Голованівському  районному секторі № 4  філії  «Центру пробації» в Кіровоградській  області провідним інспектором сектору  Оксаною Степаненко було проведено інформаційно - виховний захід із суб’єктами пробації  на тему « Правила поведінки у громадських місцях».
12 Січня, 2023 р., 14:45
У системі засобів виправлення і ресоціалізації засуджених важливе місце займає соціально - виховна робота. Така робота спрямована на формування  та закріплення прагнення до заняття суспільно-корисною діяльністю, сумлінного ставлення до праці, дотримання вимог законів та інших прийнятних у суспільстві правил поведінки, підвищення їх загальноосвітнього та культурного рівнів.            
15 Грудня, 2022 р., 09:46
            Днями,  з метою сприяння подоланню тютюнової пандемії і зниженню шкідливого впливу тютюнопаління на здоров’я населення, начальником Голованівського районного сектору філії Центру пробації в Кіровоградській області Ігорем  Кобізюком для суб’єктів пробації було проведено  інформаційну годину на тему: «Заборона куріння в громадських місцях».         Начальник  сектору, насамперед, розповів, про місця, де забороняється курити тютюнові вироби, а також електронні сигарети і кальяни. «У спеціально відведених для куріння місцях розміщується наочна інформація, яка складається із відповідного графічного знака та тексту такого змісту: «Місце для куріння. Куріння шкодить Вашому здоров'ю!», - зазначив Ігор Кобізюк.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь