Вільшанська громада

Кіровоградська область, Голованівський район

Голованівський районний сектор №4 Філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області

 

 

Начальник сектору

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контактні дані:

 

 

Кобізюк Ігор Сергійович,

підполковник внутрішньої служби

 

_______________________________________________________

поштова адреса: вул. Миру, 38, каб.15 смт.Вільшанка, 26600

тел.: 05-250-9-79-48

електронна скринька: kr19@probation.gov.ua

 

Графік роботи:

понеділок – четвер: 09:00 – 18:00

п’ятниця: 09:00 – 16:45

обідня перерва: 13:00 – 13:45

вихідний: субота, неділя

 

Г Р А Ф І К
прийому громадян Голованівським районним сектором з питань пробації

 

Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Дні прийому

Начальник

 Кобізюк Ігор Сергійович

Щоп'ятниці

з 10 години

Провідний інспектор

 Жебровська Юлія Сергіївна

Щосереди

з 10 години

 

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

 • забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
 • надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
 • організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
 • пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
 • допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

 

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

 • особа, щодо якої складається досудова доповідь;
 • особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;
 • особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;
 • особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;
 • звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;

особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

 

ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

 • можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;
 • збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;
 • збереження роботи та житла;
 • позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю.

 

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

 • убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;
 • справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

 

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

 • зниження злочинності;
 • зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;
 • позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;
 • дотримання міжнародних стандартів.

 

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

 • Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).
 • Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.
 • Пенітенціарна пробація – це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

 

Додатково: Запрошуємо до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.

 

19 Січня, 2022 р., 10:17
            17 січня 2022 року  в приміщення СПД №1 (смт.Вільшанка) відбулась  робоча зустріч  начальника Голованівського районного сектору №4  філії державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області  підполковника внутрішньої служби  Ігоря  Кобізюка та начальника  СПД №1 смт. Вільшанка Голованівського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області  капітана поліції  Володимира Вільчинського.
07 Грудня, 2021 р., 13:05
Днями, в рамках Всеукраїнської Кампанії «16 днів проти насильства»,  начальником  Голованівського районного сектору №4 філії Центру пробації в Кіровоградській області Ігорем Кобізюком  спільно із начальником Вільшанського бюро правової допомоги Анастасією Повар провели профілактичний захід серед клієнтів пробації на тему «Насильству немає виправдання!».
18 Листопада, 2021 р., 14:12
Днями,  працівниками Голованівського  районного сектору №4  філії Центру пробації в Кіровоградській області спільно з лікарем – наркологом КНП» Вільшанська лікарня» Олександром  Кудлюком, який також є волонтером пробації,  проведено профілактичний захід на тему «Алкоголь та його наслідки».               Алкоголь – це отрута, яка найбільше вражає головний мозок. Особливо згубно алкоголь діє на організм підлітка, в якого ще не завершився процес формування деяких відділів головного мозку, а також й інших важливих органів: серця, легень, шлунка, печінки, нирок.
18 Жовтня, 2021 р., 10:04
           Днями,  провідним інспектором Голованівського районного сектору №4 філії державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській  області Юлією Жебровською спільно з начальником Вільшанського бюро правової допомоги Анастасією Повар проведено правопросвітницький захід із засудженими на тему: “Способи захисту прав та свобод людини і громадянина”.
14 Вересня, 2021 р., 13:19
Днями, начальником Вільшанського бюро правової допомоги Анастасією Повар спільно з провідним інспектором Голованівського районного сектору №4  Юлією Жебровською  з учнями 11 класу Вільшанського  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів провели  інформаційний захід на тему: «Права дітей. Захист прав та інтересів дитини».
18 Серпня, 2021 р., 08:43
12 серпня, провідним інспектором Голованівського районного сектору №4 філії державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Юлією Жебровською проведено робочу зустріч з волонтером пробації Олександром Кудлюком, який в свій час виявив бажання бути волонтером пробації та відігравати досить важливу роль у житті суспільства, особливо в житті тих, хто вступив в конфлікт з законом.
15 Липня, 2021 р., 08:21
    Відсутність паспорта часто породжує для засуджених осіб низку соціальних проблем і, як наслідок, позбавляє їх можливості реалізувати свої конституційні права та перешкоджає успішній соціалізації.
18 Червня, 2021 р., 20:44
Днями,  начальником Вільшанського бюро правової допомоги Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анастасією Повар спільно з провідним інспектором Вільшанського районного сектору Юлією Жебровською проведено захід  для учнів 10 класу Вільшанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів до Дня Конституції  на тему «Свято Конституції України – свято гідності»
 
18 Червня, 2021 р., 20:43
Буває так, що у житті людини «щось пішло не так» і вона вчинила злочин. Безперечно, вона повинна понести покарання. Покарання призначається судом не для того, щоб зруйнувати життя людини, а для того, щоб відновити справедливість і створити умови, за яких така людина не буде вчиняти злочини.
07 Травня, 2021 р., 11:09
05 травня  2021 року в приміщенні Вільшанського районного сектору  було проведено профілактичний захід із засудженими на тему: «Почуття у нашому житті».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь