57 сесія

У вівторок, 28 квітня 2020 року, у приміщенні МБК № 2 відбулася 57 позачергова сесія Вільшанської селищної ради.

 Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши  клопотання  окремих керівників підприємств, установ та організацій району, селищна рада  вирішила виділити  кошти: Вільшанському державному пожежно-рятувальному підрозділу ДСНС України у Кіровоградській області на зміцнення та оновлення матеріально-технічної бази; Вільшанському ВП Голованівського відділу поліції ГУНП у Кіровоградській області на виконання заходів Програми профілактики злочинності і правопорядку на 2018-2020 роки, КНП «Вільшанський районний центр ПМСД.  для придбання засобів, необхідних для  профілактики COV1D-19.

Надано фінансову підтримку комунальному підприємству Вільшанської селищної ради  на придбання  захисних костюмів для проведення ритуальних послуг у надзвичайних карантинних умовах.

Під час сесії селищний голова Володимир Харковенко звернувся до депутатів з проханням здійснити обстеження  соціально незахищених громадян для з'ясування їх потреб та продовжити роботу з благоустрою селища.

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *