Вільшанські митці на міжнародній платформі GOLDEN TIME TALENT
Престижний міжнародний багатожанровий талант-проект GOLDEN TIME TALENT вже 7 років проводить фестивалі і конкурси у 17 країнах світу і має 68 номінацій для вручення премії GOLDEN TIME. Журі проекту – унікальний склад – професіонали високого рівня зі світовими іменами з усіх куточків світу. Частиною цього проекту стали вже більше 4567 учасників, які мали можливість проявити свої таланти незалежно від віку і рівня майстерності.
Продемонстрував всі грані свого таланту у творчих змаганнях GOLDEN TIME DISTANS FESTIVAL 21 SEASON (інструментальний музичний дистанційний Фестиваль 21 сезон) наш земляк, продовжувач творчої династії родини Трубачових – Дмитро Трубачов.
Дмитро Петрович майже 20 років працює викладачем по класу скрипки і гітари у Вільшанській дитячій школі мистецтв і майже стільки ж керує народним аматорським ансамблем народної музики Центру українсько-болгарської культури (РБК). В його житі багато престижних конкурсів, фестивалів, проектів і перемог. В березні місяці Дмитро вирішив спробувати свої сили на міжнародному рівні. На конкурсі були представлені 2 роботи: «Жайворонок» Григораша Дініку, під супровід фонограми та «Мелодія» Мирослава Скорика, з кінофільму «Царівна», концертмейстер – викладач Вільшанської дитячої школи мистецтв Наталія Барзікова.
За жанрами виконання і номінаціям нагороди розподіляються по 10-ти віковим групам. Регламент оцінювання від 1 до 10 балів від кожного з членів журі. Загальна підсумкова оцінка – результат конкурсу: 100% — гран при, 90-99% — 1 місце, 80-89% — 2 місце, 60-79% — 3 місце, 60% — дипломант конкурсу.
І ось на початку травня було оголошено підсумки міжнародного он-лайн фестивалю-конкурсу GOLDEN TIME TALENT: номінація «струнні інструменти» (Г. Дініку «Жайворонок») – I місце (96,25 %); номінація «струнні інструменти» (М. Скорик «Мелодія») концертмейстер Наталія Барзікова – I місце (93,75%).
Вітаємо переможця конкурсу Дмитра Трубачова та концертмейстера Наталію Барзікову з перемогою на міжнародній платформі.
Пишаємось, що такі талановиті люди живуть і працюють у Вільшанській громаді.
Творчі роботи можна подивитися за посиланнями: