Відбулось чергове засідання Виконавчого комітету селищної ради
10 серпня 2021 року відбулось засідання Виконавчого комітету селищної ради (далі – Виконком), що пройшло під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Мельника. У засіданні взяли участь 13 членів Виконокому.
На засіданні розглянуто 22 питання та прийнято відповідні рішення, зокрема:
схвалено прогноз Бюджету Вільшанської селищної територіальної громади на 2022 – 2024 рік;
затверджено звіт про підсумки виконання бюджету Вільшанської селищної територіальної громади за січень–червень 2021 року; перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватись у 2021 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості; Положення про пункти видачі засобів індивідуального захисту органів дихання непрацюючому населенню Вільшанської селищної ради; посадовий склад організаційного комітету з проведення на території ради Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя»;
утворено Комісію щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (померли), та осіб з інвалідністю, учасників бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб, учасників Революції Гідності та деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей про призначення грошової компенсації на придбання житла та постійно діючої робочої групи з координації проведення робіт із знищення карантинних рослин;
погоджено Програму боротьби з карантинними рослинами на території Вільшанської селищної ради на 2021-2023 роки та графік роботи окремих магазинів;
надано дозвіл на встановлення дорожніх знаків в селах Йосипівка та Березова Балка, на розміщення (встановлення) дитячого майданчика в с. Березова Балка, на тимчасове розміщення дитячих розважальних атракціонів та об`єктів святкової торгівлі, на видалення аварійного дерева.
Також, прийнято рішення з надання 4 особам матеріальної допомоги на поховання та з питань, що стосуються життєдіяльності селищної ради, а саме: про виконання перспективного плану роботи Виконавчого комітету та виконавчих органів селищної ради на II квартал 2021 року, підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до селищної ради пртягом січня-червня 2021 року та стану виконавської дисципліни у селищній раді за I півріччя 2021 року.