Вільшанська громада

Кіровоградська область, Голованівський район

Позачергового засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 24.09.2021 09:09
Кількість переглядів: 416

ПРОТОКОЛ  30

позачергового засідання селищної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

23 вересня 2021 року                                                                  17.00 год.

 

 

Головував:

 

Паранчевський                    

Микола Павлович

-

голова комісії, Вільшанський селищний голова

 

ПРИСУТНІ:   члени комісії (усього 16 осіб).

 

Секретар: Гончаров В.О. - головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, екології, природних ресурсів, благоустрою та надзвичайних ситуацій Виконавчого комітету селищної ради.

 

Порядок денний:

 

Про продовження дії карантину до 31 грудня 2021 року та забезпечення виконання протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.  

 

Доповідачі:

 

НЕЗДВЕЦЬКИЙ Валерій - директор комунального некомерційного підприємства «Вільшанська лікарня» Вільшанської селищної ради.

ГОНЧАРОВ Василь – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, екології, природних ресурсів, благоустрою, надзвичайних ситуацій Виконавчого комітету селищної ради.

 

СЛУХАЛИ:

 

НЕЗДВЕЦЬКОГО Валерія - директора комунального некомерційного підприємства «Вільшанська лікарня» Вільшанської селищної ради.

ГОНЧАРОВА Василя – головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, екології, природних ресурсів, благоустрою, надзвичайних ситуацій виконавчого комітету селищної ради.

 

 

ВИРІШИЛИ:

 

1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня
2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби
COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 року № 981 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України») та протокольного рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 вересня 2021 року № 26 продовжити дію карантину на території селищної ради до 31 грудня 2021 року.

 

2. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня               2021 року № 981 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та протокольного рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 вересня 2021 року                     № 26 внести зміни до пункту 2 протоколу позачергового засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 вересня 2021 року № 29, а саме:

 

підпункт 11 викласти в такій редакції:

 

«11) відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім здобувачів дошкільної освіти, учнів спеціальних закладів освіти та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також крім закладів освіти, в яких не менш як
80 відсотків працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або виданий в установленому Міністерством охорони здоров’я порядку документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини від
COVID-19, включеної Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях
(далі - документ, що підтверджує отримання однієї дози вакцини); чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від
COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія)»;

 

абзац другий підпункту 13 викласти в такій редакції:

 

«Обмеження, передбачені підпунктами 4, 7, 8, 12, 13 цього пункту, не застосовуються за умови наявності в усіх учасників (відвідувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу), негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу); або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія)».

  Термін виконання  -

на період дії карантину

 

Доручити:

 

 

Керівникам підприємств, установ та організацій на території селищної ради

 

1. Забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  (зі змінами).

  Термін виконання  -

на період дії карантину

 

 

Вільчинському Володимиру, Коріню Олегу, Драндалушу Віктору, Михайловій Олені, Галунзі Валентині, Шевчук Людмилі

 

2. Забезпечити контроль за дотриманням обмежувальних
протиепідемічних заходів на об’єктах соціальної сфери, в закладах освіти, культури, спорту, громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, в розважальних закладах та у громадському транспорті в умовах карантину.

  Термін виконання  -

на період дії карантину

 

 

Драндалушу Віктору

 

3. Відновити роботу закладів дошкільної освіти загального розвитку селищної ради та очну форму навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти селищної ради, які були переведені на дистанційну форму роботи.

 Термін виконання  -

з 24 вересня 2021 року

 

 

Нездвецькому Валерію, Нездвецькій Світлані, Коріню Олегу, Гончарову Василю

 

4. Продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення через засоби масової, соціальної мережі та інші канали інформації щодо важливості проведення вакцинації та дотримання населенням протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби          COVID-19.

  Термін виконання  -

на період дії карантину

 

 

Мельник Я.В. - контроль.

 

 

Рішення прийнято одноголосно.

 

 

 

 

Голова комісії, Вільшанський

селищний голова                                                   Микола ПАРАНЧЕВСЬКИЙ

 

 

 

 

Секретар комісії                                                    Василь ГОНЧАРОВ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь