Нарада з старостами сіл
28.10.2021 року Вільшанський селищний голова Микола Паранчевський провів нараду з старостами сіл. Також, у нараді взяли участь секретар селищної ради Сергій Пироженко, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослав Мельник, керуюча справами (секретар) Виконавчого комітету селищної ради Надія Іванець, начальник відділу загально-організаційної роботи та звернень громадян Виконавчого комітету селищної ради Яна Дульдієр.
На нараді обговорено питання щодо урочистих заходів з відзначення в громаді Дня працівника сільського господарства України, проходження старостами навчання з питань вчинення нотаріальних дій, проведення роботи з боржниками зі сплати податків, дотримання основних вимог порядку документування та організації роботи з документами, підключення адміністративних будівель окремих населених пунктів селищної територіальної громади до мережі Інтернет.
У ході наради старостам надано ряд завдань та доручень.