Вільшанська громада

Кіровоградська область, Голованівський район

Чи мають подавати філії ПАЗ відомості про чисельність працевлаштованих ними осіб до центрів зайнятості?

Дата: 03.02.2022 14:02
Кількість переглядів: 76

Наказом Міністерства соціальної політики України від 03.06.2019 № 851, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 02.07.2019 за № 717/33688, затверджено Порядок подання форми звітності № 1-ПА “Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні”.

Відповідно до пункту 1 розділу I вказаного Порядку, за наявності у ПАЗ філій, представництв, відділень, інших відокремлених підрозділів звітність подається агентством за результатами здійснення діяльності усіх його підрозділів (подається один звіт).

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь