Допомога від депутата Ю.Кузбита
Дата: 22.08.2022 14:09
Кількість переглядів: 272
Нещодавно Вільшанській селищній територіальній громаді Народний депутат України від політичної партії «Слуга Народу» Кузбит Юрій Михайлович, який закріплений за 101 виборчим округом, до якого належить і наша громада, передав продукти харчування та засоби гігієни.
Метою допомоги була підтримка багатодітних сімей, в яких виховується 5 та більше дітей. В умовах воєнного стану такі сім’ї, особливо потребують підтримки.
Селищний голова Микола Паранчевський подякував Юрію Кузбиту та Благодійній Організації "Турбота про" за надану допомогу, завдяки якій діти відчули піклування, за турботу про громаду, її жителів та за співпрацю з вирішення проблем сьогодення в умовах воєнного стану та у майбутньому.