Співпрацюємо з міжнародною гуманітарною організацією World Central Kitchen
Дата: 29.08.2022 09:17
Кількість переглядів: 261
За період співпраці з міжнародною гуманітарною організацією World Central Kitchen Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанської селищної ради отримано та роздано внутрішньо переміщеним особам 1600 продуктових пакунків
В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. World Central Kitchen підтримує населення України на прифронтових територіях та переміщених осіб в межах країни.
Ще раз висловлюємо слова щирої вдячності World Central Kitchen за надану гуманітарну допомогу. Дякуємо за турботу та участь, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця!
Перемога буде за нами!!!
Слава Україні!!!