Вітання з нагоди професійного свята
Дорогі мої колеги - працівники та ветерани праці Територіального центру соціального обслуговування, прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери! Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість жителів Вільшанської громади, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей складний для України час.
Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.
Особи похилого віку, особи з інвалідністю, особи які перебувають у складних життєвих обставинах, сім’ї, діти та молодь, які належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах, сім’ї в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування – це ті люди, які щодня потребують вашої уваги, підтримки. Яким Ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом, даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію.
Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, миру в душі, сім’ях та в нашій рідній Україні!
З нагоди професійного свята "Дня працівника соціальної сфери" Кіровоградським обласним центром соціальних служб відзначено працівників відділу соціальної роботи Територіального центру соціального обслуговування:
завідувача відділення Валентину БАЛЄВУ грамотою;
фахівця із соціальної роботи Тетяну ТРОЯНСЬКУ подякою.
Дякую колегам за професіоналізм і відповідальне ставлення до роботи.
З повагою,
Директор Територіального центру
соціального обслуговування Валентина ГАЛУНГА