Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
09 січня 2023 року під головуванням селищного голови Миколи Паранчевського відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Вільшанської селищної ради, в якому взяли участь завідувач служби у справах дітей Виконавчого комітету Вільшанської селищної ради Наталія Ярута, начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Вільшанської селищної ради Людмила Шевчук, завідувач Сектору освіти Вільшанської селищної ради Віктор Драндалуш, директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанської селищної ради Валентина Галунга, начальник відділу юридичного забезпечення та управління персоналом Виконавчого комітету Вільшанської селищної ради Наталя Драганова, інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Голованівського РВП ГУНП в Кіровоградській області Вікторія Шевченко, завідувач відділення соціальної роботи Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанської селищної ради Валентина Балєва, медична сестра КНП «Вільшанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільшанської селищної ради Світлана Таран та четверо запрошених.
Комісією розглянуто питання щодо умов утримання та виховання малолітніх дітей у двох сім¢ях – опікунів та такої, що опинилася у складних життєвих обставинах. Також з даними родинами були проведені профілактичні бесіди.