У Вільшанській селищній територіальній громаді відзначено День Соборності України
22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагомістю події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель.
Радянська та російська пропаганда завжди нав’язували нам переконання, що українці діляться на «східняків» і «западенців». Проте в сучасному спротиві російській агресії ми довели свою згуртованість і спільне прагнення жити у вільній державі, яка сама визначає майбутнє.
Вільшанська селищна рада долучилася до відзначення Дня Соборності України.
З нагоди знаменної для країни дати у селищі Вільшанка відбулося урочисте зібрання та покладання квітів до пам`ятних знаків за участю керівництва громади та трудових колективів виконавчих органів, установ, організацій, підприємств селищної ради та жителів громади.
Ідея соборності була і залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона ще є обов’язково передумовою успіху нашого спротиву зовнішньої агресії.
Українські воїни платять велику ціну за захист незалежності та свободи проти загарбницької війни росії. Для нашого народу незалежність та свобода – серед найвищих цінностей, які вони захищають ціною власного життя.
Присутніми хвилиною мовчання вшановано пам`ять загиблих, які віддали життя за мир, цілісність і незалежність України.