Вільшанська громада

Кіровоградська область, Голованівський район

Відмова роботодавця від прийому на роботу безробітного, який пройшов профнавчання на його замовлення: яка відповідальність?

Дата: 26.06.2023 11:48
Кількість переглядів: 37

Нагадаємо, що Державна служба зайнятості здійснює професійне навчання зареєстрованих безробітних, у тому числі й на замовлення роботодавців. Це врегульовано ст. 35 Закону України “Про зайнятість населення”.

Відповідно до пункту 19 Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2023 року № 264 (далі - Порядок), роботодавці зобов’язані протягом 15 календарних днів з дати завершення навчання працевлаштувати безробітних.

Пунктом 36 Порядку передбачено, що у разі невиконання роботодавцем умов договору між центром зайнятості та роботодавцем, який замовив організацію професійного навчання безробітного в закладі освіти (договір передбачає працевлаштування роботодавцем безробітного після закінчення навчання), роботодавець протягом 30 календарних днів після завершення безробітним професійного навчання відшкодовує центру зайнятості загальну суму витрат на професійне навчання за сертифікатом на навчання, суму витрат на проживання за сертифікатом на проживання в період навчання, проїзд безробітного до місця розташування закладу освіти та у зворотному напрямку, попередній медичний, психіатричний та наркологічний огляди.

Є питання сфери зайнятості - звертайтеся до Вільшанського відділу Голованівської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь